⚡ Старт партнерства КПІ та FEGIME-Ukraine: енергоефективне обладнання для студентських лабораторій
Минулого тижня, в межах ініціативи співпраці між Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського та FEGIME-Ukraine, компанія «ЕК-Електрокомплект» — учасниця FEGIME-Ukraine — передала енергоефективне обладнання для облаштування навчальних лабораторій кафедри електропостачання.
🎯 Така підтримка освітніх закладів, які готують фахівців для електротехнічної галузі України, є важливою складовою сталого розвитку — як для бізнесу, так і для держави.
🎓 Символічним моментом стало те, що обладнання передав випускник КПІ, а нині керівник відділу продажів «ЕК-Електрокомплект» — Сергій Міцик. Його історія — приклад успішного професійного шляху, що починався зі студентської аудиторії.
🤝 Під час зустрічі з Віталієм Побігайло, заступником директора Інституту енергоефективності та енергоменеджменту, були окреслені наступні кроки співпраці:
- можливості спільної розробка навчальних програм;
- організація студентської практики;
- можливості працевлаштування в компаніях-учасниках FEGIME-Ukraine.

