fbpx

GREEN:EXPO | 2025

09-10 квітня в Києві в ВЦ «Акко Інтернешнл» відбулася виставка GREEN:EXPO | 2025, яка була присвячена розподіленої генерації та альтернативної енергетиці. В рамках виставки проводився форум «Децентралізація енергетики». В багатьох панельних дискусіях приймали участь представники держави та бізнесу: керівники місцевих громад, економісти, девелопери, керівники енергетичних компаній та фірм з різних країн, які займаються імплементацією технологій, пов’язаних з оновленими джерелами енергі. Дуже цікавим були панельні дискусії, які були організовані Польською Агенцією по інвестиціям та торгівлі, і які були присвячені співробітництву польського та українського бізнесу в галузі альтернативної енергетики. Одне з питань, порушених у ході обговорення, було питання кібер-безпеки, яка відіграє не останню роль при забезпеченні довготривалої роботи обладнання та програмного забезпечення при реалізації проектів з розподіленої генерації та альтернативної енергетики. В виставці прийняли участь партнери і постачальники компаній-учасниць ФІДЖИМ-Юкрейн.

Підписатись на наші новини