fbpx

Саміт 6 2024 від Ліги Майстрів

В минулу суботу в Києві відбувся шостий саміт, який кожного року проводить Ліга Майстрів – спільнота, що об’єднує 19 000+ спеціалістів будівельної галузі. Цього разу експонентами-представниками ринку електротехніки на заході були стратегічні партнери ФІДЖИМ-Україна – Schneider Electric, Legrand, Phoenix Contact. Зі своїм стендом прийняла участь і компанія Галантпол, яка являється учасником групи ФІДЖИМ-Україна. Як завжди на подіях Ліги Майстрів, в рамках Саміту проводилися різноманітні семінари і інтерактивні заходи на стендах виробників і дистриб’юторів. Цього року в рамках заходу відбулися фінали змагань на звання кращого електрика ( Schneider Electric Cup) і плиточника (при підтримки компанії Sika). Наприкінці Саміту – традиційна лотерея і AfterParty.

Підписатись на наші новини