Загальні Збори FEGIME
Наприкінці березня у Флоренції відбулися загальні збори групи FEGIME, у якій взяли участь керівники національних організацій FEGIME із понад 15 країн. Як завжди, зустріч пройшла в дружній атмосфері і дуже продуктивно. ФІДЖИМ-Україна брала участь у онлайн форматі. Обговорювалися різні теми – результати 2023 року, тренди та розвиток електротехнічного ринку у країнах FEGIME, проведення наступного конгресу FEGIME у 2025 році.
Зі своєю презентацією виступили представники проекту FEGIME Future. У рамках Best Practice сесії представниця компанії Berggård Amundsen (FEGIME Норвегія) презентувала програму сталого розвитку, що була прийнята та розвивається за безпосередньої участі держави, яка виступає як ініціатором, так і регулятором процесів. Вимоги щодо імплементації принципів сталого розвитку стосуються, зокрема, електротехнічного ринку: наявність EPD декларацій на продукцію (Enviromental Product Declarations); перехід на використання відновлюваної енергії у своїй щоденній діяльності – офіси, склади, виробництво повинні частково або повністю забезпечувати себе «зеленою» енергією, що самостійно виробляється; доставка продукції має здійснюватися електротранспортом; обов’язкове забезпечення сортування та переробки відходів тощо.
Гостем зустрічі був один із топ-менеджерів всесвітньо відомої групи компаній Zumbotel – Томас Шнейнмаер (Thomas Steinmeyer), який розповів про історію та діяльність групи, а також про персективи співпраці між групою Zumbotel та учасниками ФІДЖИМ. Zumbotel спеціалізується на виробництві світлотехнічної продукції та розробці і реалізації високотехнологічних світлотехнічних проектів. Обсяг продажів групи Zumbotel в фінансовому 2022-2023 році составила біля 1,2 млрд. євро.
Наступні Загальні Збори FEGIME мають відбутися у червні у Лондоні.



