BUSINESS FORUM «Архітектура і Будівництво»
5-6 жовтня у Києві пройшов Архітектурно-Будівельний Бізнес Форум. Цього разу панельні дискусії та виступи партнерів Форуму проводились одразу у чотирьох залах. Участь у заході взяли представники різних царин та професій – девелопери, дизайнери, громадські та політичні діячі, голови різних асоціацій, головні архітектори та керівники адміністрацій як малих, так і великих міст України – як постраждалих від окупації та постійних обстрілів, так і тих, хто приймає велику кількість людей та підприємств, змушених змінити локацію через російську агресію. Порушувалося багато питань – від реконструкції та відновлення/будівництва зруйнованих міст та громад до впровадження енергоефективних технологій та принципів інклюзивності при розробці нових проектів. Дуже приємно, що участь у форумі взяли два учасники ФІДЖИМ-Україна – компанії Галантпол та Світлотек.


